Dłonie i stopy

D la Pań, których natura nie obdarzyła mocnymi paznokciami lub styl życia nie pozwala utrzymać ich w dobrej kondycji, najlepszą metodą może być modelowanie paznokci żelem. Takie rozwiązania często kojarzy się ze sztucznością, ale dobrze wykonany zabieg upiększający to taki, którego efektem jest zdrowy i naturalny wygląd paznokci. Stylizacja paznokci za pomocą żelu zapewnia ich zadbany wygląd na wiele tygodni.

Zadbamy o Twoje dłonie

Manicure

Manicure Hybrydowy
Manicure hybrydowy jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci, skierowanym głównie do kobiet ceniących sobie naturalność oraz długotrwały efekt. Jego największą zaletą jest między innymi trwałość utrzymująca się do 3 tygodni, nie odpryskuje jak zwykły lakier. Jest wyjątkowo trwały i odporny na urazy, a paznokcie zyskują naturalnie wyglądającą zadbaną oprawę.

Manicure japoński
Piękne, naturalne paznokcie o niepowtarzalnym blasku różowej perły. Manicure japoński wzmacnia naturalną płytkę paznokcia, nadaje piękny połysk, uszczelnia płytkę paznokcia, zasila w składniki naturalne. W skład preparatów wchodzą: witaminy A + E, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza japońskiego. Manicure japoński zalecany jest szczególnie na paznokcie łamliwe, kruche, i rozdwajające się

Zadbamy o Twoje stopy

Pedicure

Pedicure kosmetyczny – zabieg pielęgnacyjny obejmujący zmycie lakieru, skrócenie, opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci. W jego zakres zalicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt. Pedicure zakończony jest masażem, ewentualnie polakierowaniem paznokci.

Pedicure leczniczy – zabieg obejmujący czynności wykonywane przy pedicure kosmetycznym rozszerzony o zabieg usunięcia modzeli, nagniotków oraz wrastających paznokci.

Prosto z natury

Manicure i Pedicure biologiczny

Polega na pielęgnacji paznokci metodami nieinwazyjnymi. Nie używa się tu żadnych narzędzi metalowych (pilników, cążek, podważaczy itp.), a korzysta z papierowych pilników, patyczków drewnianych (np. z drzewa pomarańczowego) oraz płyny do zmiękczania naskórka. Wykonanie pedicure biologicznego nie różni się zasadniczo od normalnego pedicure. Kolejność zabiegu jest taka sama, przy czym nie wycina się skórek cążkami, a jedynie odsuwa za pomocą łopatki.

Dodatkowo każdy zabieg można wzbogacić o specjalną maskę na stopy lub zabieg parafinowy !!!