Bio peeling

B io Peeling głęboko złuszczający do twarzy i ciała. Nowa twarz bez ingerencji chirurgicznej. Likwiduje głębokie, stare przebarwienia nie naruszając funkcji odpornościowych skóry, a także liftinguje, odmładza oraz odświeża naskórek. Dzięki zawartości minerałów oraz sproszkowanych ziół skutecznie likwiduje blizny potrądzikowe, widocznie spłyca rozstępy oraz wyrównuje koloryt. Proces złuszczania zachodzi poprzez naturalne mechanizmy obronne naskórka dzięki temu zabieg jest bezpieczny i efektywny. Polecany do stosowania na różnych częściach ciała: twarz, plecy, pośladki, uda, brzuch, dłonie.

Naturalne składniki

Bio Peeling czyli Tylko Naturalne Składniki

W odróżnieniu od innych popularnych peelingów głęboko złuszczających, Bio peeling pozbawiony jest składników chemicznych oraz koncentratów, które wywołują podrażnienia na skórze (takie jak kwasy, fenol itd.)

Bezpieczna metoda

Bezpieczna metoda i efekt pod Twoją kontrolą

Metoda jest bezpieczna i efektywna, daje możliwość kontrolowania intensywności zabiegu w zależności od potrzeb i oczekiwanych efektów.

Szybki efekt

Nie musisz długo czekać na efekty

Po zabiegu osiągamy szybki i błyskawiczny efekt. Zabieg może być wykonywany pojedynczo lub w serii w zależności od potrzeb skóry. Przerwa pomiędzy zabiegami nie może być krótsza niż 2 tygodnie.