O Vassari

O ferujemy Państwu szeroką gamę zabiegów wykonywanych pod okiem wyszkolonych profesjonalistów w dziedzinie kosmetologii, wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt medyczny i kosmetologiczny. Od innych gabinetów różnimy się przede wszystkim wysoką jakością, profesjonalizmem obsługi i wysokim standardem usług. Nigdy nie spoczywamy na laurach, nieustannie się rozwijamy, doskonalimy i inwestujemy, aby móc dostarczać najlepsze usługi na najwyższym poziomie! W naszym gabinecie każdy klient traktowany jest indywidualnie, a spełnienie Państwa potrzeb stoi dla nas na pierwszym miejscu.

Dlaczego warto

Bezpieczeństwo Higiena Jakość

to są 3 słowa, które najlepiej określają nasz Salon. Higienicznie przeprowadzone zabiegi oraz jakość kosmetyków, na których pracujemy, daje nam 100% pewność i bezpieczeństwo naszych Klientów.

Bezpieczenstwo i higiena – W naszym gabinecie używane są wyłącznie narzędzia sterylne i jednorazowe. Po każdym zabiegu przeprowadzamy dezynfekcję i sterylizację narzędzi w autoklawie najwyższej klasy B. Dzięki elektronicznej rejestracji cykli możemy kontrolować wszelkie parametry oraz prawidłowy przebieg procesu sterylizacji. Gwarantuje to zarówno Państwu jak i nam bezpieczeństwo i pewność, że narzędzia użyte podczas zabiegu są w 100% sterylne.

Higiena

Czym jest dezynfekcja a czym sterylizacja?

Dezynfekcja (odkażanie) – jest to postępowanie mające na celu maksymalne zmniejszenie liczby drobnoustrojów w odkażanym materiale.Środki chemiczne stosowane do dezynfekcji wzmacniane są działaniem ultradźwięków w myjce UV. Dezynfekcja niszczy formy wegetatywne, ale nie zawsze formy przetrwalnikowe mikroorganizmów. Dlatego kolejnym etapem jest sterylizacja.
Sterylizacja (wyjaławianie) – jest to proces technologiczny polegający na zniszczeniu wszystkich mikroorganizmów, zarówno ich form wegetatywnych, jak i przetrwalnikowych.

Prawidłowo wysterylizowany materiał jest jałowy – nie zawiera żadnych drobnoustrojów. Najbardziej powszechną w gabinetach lekarskich, stomatologicznych, laboratoriach, czy gabinetach kosmetycznych i podologicznych metodą wyjaławiania jest sterylizacja w autoklawie.

Proces ten odbywa się w temperaturze od 108 st.C do 134 st.C przy ciśnieniu od 1,1 do 2,1 Bara. Nasycona para wodna powoduje gwałtowną hydrolizę i koagulację enzymów struktur komórkowych, niszcząc wszystkie mikroorganizmy.

Jakość – Przede wszystkim wysoki standard usług!