Fotoodmładzanie

T echnologia Alma Harmony Baby Rejuve™ stworzona przez izraelskiego lidera w technologiach laserowych Alma Lasers™ to najlepsza opcja przy terapii przebarwień, rumienia oraz naczyń. Zabieg jest całkowicie bezpieczny oraz bezbolesny. W naszym gabinecie pracujemy na trzech głowicach: Dye-VL, ND:YAG oraz NIR.

Dye-VL

Głowica Dye-VL

Głowica wyposażona w technologię uznawaną za jedną z najbardziej zaawansowanych na rynku. Wykorzystuje ona wąskopasmowe, pulsujące światło z zakresu 500-600 nm. Taka wiązka światła daje najlepsze efekty terapeutyczne na naszej skórze jednocześnie będąc zupełnie dla nas bezpieczna. Światło wychwytuje melaninę oraz oksyhemoglobinę w naszej skórze, przez co skóra po zabiegu jest widocznie ciemniejsza. Stopniowo kilka dni po zabiegu skóra w miejscu zabiegowym zaczyna się złuszczać. Dodatkowo wiązka światła głowicy Dye-VL działa stymulująco na kolagen w naszej skórze, więc wykazuje również działanie anti-aging.

Wskazania: rumień, fotoodmładzanie, przebarwienia, plamy, naczynka, teleangiektazje, trądzik różowaty, wiotka skóra

ND:YAG

Głowica ND:YAG

Królowa w zwalczaniu nawet najgłębszych zmian naczyniowych na twarzy oraz ciele. Wiązka lasera oddziałuje na hemoglobinę w naczyniach, zamienia się w ciepło, co prowadzi do koagulacji oraz miejscowego stanu zapalnego co w efekcie powoduje zamknięcie się naczyń. Efekty widoczne są natychmiastowo.

Wskazania: widoczne naczynka na twarzy oraz nosie, naczynka, teleagiektazje na nogach, naczynia rubinowe

NIR

Głowica Termolifting NIR

Ta technologia wykorzystuje promieniowanie podczerwone IR, które emitowane jest przez szafirową głowicę NIR. Fale mają długość 1300 nm i podgrzewają głębokie warstwy skóry do 4-44 stopni Celsjusza. Taka temperatura wywołuje terapeutyczne działanie w naszej skórze, gdyż doprowadza do gwałtownego skurczenia się włókien i uelastycznienia skóry.

Wskazania: zmarszczki i bruzdy, wiotka skóra, "chomiki" na policzkach, poprawa owalu twarzy, opadające powieki, profilaktyka anti-aging

Zobacz efekty

Galeria zdjęć