Zabiegi na twarz, szyję i dekolt

N asz gabinet posiada również szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych twarzy renomowanych firm tj. GERNETIC INTERNATIONAL Anna lotan JEAN D’ARCEL W ofercie są zabiegi min: przeciw zmarszczkowe, dla cer naczyniowych, wrażliwych, alergicznych, liftujące, odżywcze, nawilżające oraz na okolice oczu. Zabiegi są dobierane indywidualnie do potrzeb cery klienta, po wcześniejszej specjalistycznej analizie skóry. Personalizowanie zabiegów to jak szycie ubrania na miarę. Dobieramy produkty do indywidualnych terapii zabiegowych celowanych na konkretne problemy skórne poszczególnego klienta: nadmierną suchość, popękane naczynka, łojotok i skłonność do trądziku, utratę jędrności, zmarszczki, zmiany towarzyszące schorzeniom dermatologicznym.

Pracujemy na

dermokosmetykach

Pracujemy na dermokosmetykach (czyli kosmetyki dla skóry, kosmetyki przyjazne skórze, z greckiego derma – skóra). Dermokosmetyki stworzone aby wspomagać kuracje dermatologiczne, zapobiegać powstawaniu podrażnień na skórze powodujących alergii, a także działają anty depresyjnie na skórę (w przypadku skór naczyniowych, trądzikowych, łojotokowych, alergicznych) co oznacza brak pogorszenia stanu faktycznego po stosowaniu dermokosmetyków.) które są produktami naturalnymi z minerałami, wyciągami ze stozków roslin i nie zawierają parabenów ani silikonów.

Dobierz zabiegi

według swoich potrzeb

Zabiegi można dowolnie dobierać i wykonywać na określonych obszarach (twarz, szyja, dekolt). Po konsultacji z kosmetologiem można wybrać dla siebie odpowiedni zabieg i uzgodnić odpowiednią dla siebie cenę. Dodatkowo po każdym zabiegu kosmetolog omawia z klientem pielęgnację domową oraz daje próbki kosmetyków proponowane dla cery klienta. Więcej o zabiegach można dowiedzieć się po indywidualnej konsultacji i diagnozie cery z kosmetologiem. Serdecznie zapraszamy.